Gazeta Si
Gazeta Si 04 Aug 2019
0

Up next

Roma prezanton afrimin e ri nw merkato, duke ndihmuar fwmijwt e humbur
22 Aug 2019
Roma prezanton afrimin e ri nw merkato, duke ndihmuar fwmijwt e humbur
Gazeta Si · 1 Shikime

Francezi kalon Kanalin e La Manshit duke fluturuar

 11 Shikime

Ai njihet nga të gjithë francezët si njeriu që fluturon dhe ka thyer tanimë rekord botëror duke kaluar kanalin e Lamashit me flyboard.Bëhet fjalë për sipërmarrësin francez Franky Zapata, i cili ka kapërcyer me sukses kanalin që ndan Anglinë dhe Francën pas një përpjekjeje të dështuar muajin e kaluar, duke rrëmbyer zemrat e publikut në mbarë botën.

Më shumë
0 Komente sort Sort by

Up next

Roma prezanton afrimin e ri nw merkato, duke ndihmuar fwmijwt e humbur
22 Aug 2019
Roma prezanton afrimin e ri nw merkato, duke ndihmuar fwmijwt e humbur
Gazeta Si · 1 Shikime