Up next

Bushati duke folur per negociat me BE dhe marredheniet me Greqine

26 Shikime· 02/09/20
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1
In Lajme

Tre sfidat e BE që do të përcaktojnë raportin me Ballkanin Perëndimor: 1. Arkitektura e sigurisë europiane në kushtet krizës së besimit tek multilateralizmi; 2. Efektet e ‘divorcit’ Brexit dhe vështirësia për një ‘martesë’ të re; 3. Roli e influenca e BE si fuqi botërore

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next