Up next

⁣Biznes, apo qytetar? Si të merrni leje daljeje nga e-Albania

26 Shikime· 13 Nov 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Në e-albania, autorizime të posaçme për lëvizjet brenda fashës orare 22.00-06.00 2 shërbime elektronike për lejet për dalje për qytetarët dhe bizneset
Për qytetarët:
Leje për dalje për punë
Leje për dalje për arsye të domosdoshme
Për bizneset:
Leje qarkullimi për transportin e stafit
Leje qarkullimi për ofrimin e shërbimeve

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next