Leshimi ne hapesire i Sateliteve Albania 1 Albania 2

6 Shikime· 03 Jan 2023
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

⁣Në Cape Carnaval të Florida sapo është lëshuar raketa Falcon 9, misioni i përbashkët i SpaceX Transporter 6 që transporton për në hapësirë Albania 1 dhe Albania 2.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By