Up next

Atmosfera në Liverpool pas kualifikimit të Shqipërisë për në finalen e Eurovizion.

14 Shikime· 12 May 2023
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

⁣Albina dhe Familja
Kelmendi kanë shkëlqyer me interpretimin, vokalin dhe performancën e tyre në
skenën e Liverpool me këngën ‘Duje’. I gjithë interpretimi ishte i kompletuar deri
në detaje edhe me veshjet e familjes Kelmendi që plotësonin të gjithë skenën që
për disa minuta ishte ‘Kuq e Zi’.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next