Atentat Gentjan Bejtjas-2

17 Shikime· 09 Jan 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

⁣41-vjeçari Gentian Bejtja, të cilit iu bë atentat sonte në Fushë Krujë, ka rënë pre e një atentati edhe në vitin 2016, kur në automjetin e tij shpërtheu një sasi tritoli. Ai mbeti i plagosur nga atentati me tritol në atë kohë. Bejtja rezulton person me precedentë të mëparshëm penalë dhe një emër i njohur për policinë. Emri i tij lidhet me vrasjen e kryekomisarit Dritan Lamaj.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By