Atentat Gentjan Bejtjas-1

19 Shikime· 09 Jan 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

⁣Një atentat me armë zjarri ndaj Gentian Bejtjas ka ndodhur në Fushë-Krujë. Sëbashku me të ka mbetur i plagosur edhe shoku i tij, Klodian Stafuka. Shënjestër e atentatit ka qenë 41-vjeçari Gentian Bejtja, person i njohur për policinë, ndërsa Klodian Stafuka ka mbetur i plagosur për shkak se makina ka dalë jashtë rruge dhe jo nga plumbat.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By