Gazeta Si
Gazeta Si 02 Jun 2019
0

Up next

OSBE rrëzon opozitën parlamentare: Nuk ka kohë për ndryshim të sistemit
07 Jul 2020
OSBE rrëzon opozitën parlamentare: Nuk ka kohë për ndryshim të sistemit
Gazeta Si · 3 Shikime

Andy Ruiz kampion bote në peshat e rënda, rrëzon mitin Anthony Joshua

49 Shikime
In Sport

Për herë të parë një kampion bote në boksin e peshave të rënda do të jetë një meksikan. Quhet Andy Ruiz dhe në finalen e madhe në “Madison Square Garden” në New York mposhti amerikanin Anthony Joshua. Dy gjigantët zbritën u futën në ring me diferenca të mëdha, me amerikanin, Joshua ndjeshëm më favorit për shkak të famës më të madhe, por edhe të arritje të deritanishme.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

OSBE rrëzon opozitën parlamentare: Nuk ka kohë për ndryshim të sistemit
07 Jul 2020
OSBE rrëzon opozitën parlamentare: Nuk ka kohë për ndryshim të sistemit
Gazeta Si · 3 Shikime