Gazeta Si
Gazeta Si 22 Sep 2019
0

Up next

video 2 paniku.mp4
22 Sep 2019
video 2 paniku.mp4
Gazeta Si · 10 Shikime

video panik.mp4

 11 Shikime
In Lajme

Dhjetera e qindra familje kane qendruar ne sheshe publike dhe lulishte pas lajmit te perhapur se ne ora 23:30 te se dieles do te kishte nje termet te fuqishem. Kjo video eshte ne zonen e stadiumit Dinamo, sot "Selman Stermasi"

Më shumë
0 Komente sort Sort by

Up next

video 2 paniku.mp4
22 Sep 2019
video 2 paniku.mp4
Gazeta Si · 10 Shikime