Gazeta Si
Gazeta Si 18 Dec 2019
0

Up next

1 mld euro dëme nga tërmeti, Merkel pret Ramën në Berlin
27 Jan 2020
1 mld euro dëme nga tërmeti, Merkel pret Ramën në Berlin
Gazeta Si · 2 Shikime

Termeti dhe pasojat sociale

4 Shikime

Te prekurit nga termeti kane frike se mos humbin punen

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

1 mld euro dëme nga tërmeti, Merkel pret Ramën në Berlin
27 Jan 2020
1 mld euro dëme nga tërmeti, Merkel pret Ramën në Berlin
Gazeta Si · 2 Shikime