Gazeta Si
Gazeta Si 26 Nov 2019
0

Up next

Rindërtimi nga tërmeti, Rama: Jemi në gjendje ta përballojmë vetë
17 Feb 2020
Rindërtimi nga tërmeti, Rama: Jemi në gjendje ta përballojmë vetë
Gazeta Si · 5 Shikime

termeti 1.mp4

10 Shikime
In Lajme

Termeti i fuqishem ne gjithe Shqiperine ka prekur zonat e Durresit, Krujes dhe Tiranes. Ky eshte momenti i shpetimit te nje femije nga rrenojat. Video eshte postuar nga Oligert Musta e fiksuar ne zonen e Thumanes

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Rindërtimi nga tërmeti, Rama: Jemi në gjendje ta përballojmë vetë
17 Feb 2020
Rindërtimi nga tërmeti, Rama: Jemi në gjendje ta përballojmë vetë
Gazeta Si · 5 Shikime