Up next


Sulmohet rezidenca e ambasadës së SHBA në Athinë

57 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 15 May 2019 / In Lajme

Me motoçikleta, skafandra, shishe me bojë dhe tymuese, një grup anarkistësh kanë sulmuar vilën ku banon ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Athinë.

Sulmi ka ndodhur gjatë orëve të natës dhe vetë grupi i anarkistëve e ka filmuar dhe më pas shpërndarë nëpër internet të gjithë aksionin, që ka zgjatur disa sekonda.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next