Up next

Sulmohet rezidenca e ambasadës së SHBA në Athinë

65 Shikime· 15 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Me motoçikleta, skafandra, shishe me bojë dhe tymuese, një grup anarkistësh kanë sulmuar vilën ku banon ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Athinë.

Sulmi ka ndodhur gjatë orëve të natës dhe vetë grupi i anarkistëve e ka filmuar dhe më pas shpërndarë nëpër internet të gjithë aksionin, që ka zgjatur disa sekonda.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next