Gazeta Si
Gazeta Si 15 May 2019
0

Up next

“Deti”, Rama “mbron” Turqinë dhe përplaset me Bakojanis në Athinë
16 Sep 2020
“Deti”, Rama “mbron” Turqinë dhe përplaset me Bakojanis në Athinë
Gazeta Si · 2 Shikime

Sulmohet rezidenca e ambasadës së SHBA në Athinë

50 Shikime
In Lajme

Me motoçikleta, skafandra, shishe me bojë dhe tymuese, një grup anarkistësh kanë sulmuar vilën ku banon ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Athinë.

Sulmi ka ndodhur gjatë orëve të natës dhe vetë grupi i anarkistëve e ka filmuar dhe më pas shpërndarë nëpër internet të gjithë aksionin, që ka zgjatur disa sekonda.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

“Deti”, Rama “mbron” Turqinë dhe përplaset me Bakojanis në Athinë
16 Sep 2020
“Deti”, Rama “mbron” Turqinë dhe përplaset me Bakojanis në Athinë
Gazeta Si · 2 Shikime