Stuhia Ciaran përmbyt Tiranën

5 Shikime· 11/03/23
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1
In Lajme

⁣Stuhia e shiut ka
përmbytur rrugët e kryeqytetit, duke krijuar kaos në rrugët kryesore të Tiranës.

Shqipëria është prekur
këtë mesditë nga stuhia që ka përfshirë Europën prej dy ditësh.

Si pasojë e reshjeve
të dendura, uji ka hyrë në disa banesa dhe biznese.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By