Up next

Spoti i Partisë Demokratike për të bojkotuar zgjedhjet e së dielës

61 Shikime· 29 Jun 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Partia Demokratike e cilëson procesin një farsë, që minon të ardhmen europiane të vendit dhe fton qytetarët që të mos marrin pjesë në votime.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next