Spoti i Partisë Demokratike për të bojkotuar zgjedhjet e së dielës

53 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 29 Jun 2019 / In Lajme

Partia Demokratike e cilëson procesin një farsë, që minon të ardhmen europiane të vendit dhe fton qytetarët që të mos marrin pjesë në votime.

Më shumë
0 Komente sort Sort By