Gazeta Si
Gazeta Si 13 Aug 2019
0

Up next

Ambasada e SHBA: Nga Llalla te Dako e Doshi, 14 shqiptarë “non grata”
22 Oct 2019
Ambasada e SHBA: Nga Llalla te Dako e Doshi, 14 shqiptarë “non grata”
Gazeta Si · 12 Shikime

SHBA: Jo më pazare politike për Gjykatën Kushtetuese. Së shpejti një trupë apolitike

22 Shikime
In Lajme

Palët politike fajësojnë njëra-tjetrën për mungesën e Gjykatës Kushtetuese sot. Por, për Ambasadën Amerikane në Tiranë, mosfunksionimi i përkohshëm e kësaj trupe është një sakrificë që ja vlen për të ngritur një trupë me gjyqtarë të kualifikuar, të pavarur dhe të pandikuar nga politika.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Ambasada e SHBA: Nga Llalla te Dako e Doshi, 14 shqiptarë “non grata”
22 Oct 2019
Ambasada e SHBA: Nga Llalla te Dako e Doshi, 14 shqiptarë “non grata”
Gazeta Si · 12 Shikime