Up next

SHBA: 4 mln USD për Byronë Kombëtare, trajnime në Virxhinia

25 Shikime· 08 Jan 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Ambasada e SHBA-ve ka publikuar videon në të cilën theksohet se do të kontribuojë në infrastrukturë, teknologji si dhe në përzgjedhjen e anëtarëve të Byrosë Kombëtare të Hetimit në Shqipëri, një strukturë e ngjashme si ajo e FBI-së amerikane Me anë të postimit në video, ambasada e SHBA bën të ditur se janë dhënë 4 milionë usd për ngritjen e kësaj strukturë të posaçme.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next