Gazeta Si
Gazeta Si 08 Jan 2020
0

Up next

Yuri Kim i mbledh nën një tendë, të gjithë urojnë SHBA
04 Jul 2020
Yuri Kim i mbledh nën një tendë, të gjithë urojnë SHBA
Gazeta Si · 3 Shikime

SHBA: 4 mln USD për Byronë Kombëtare, trajnime në Virxhinia

10 Shikime
In Lajme

Ambasada e SHBA-ve ka publikuar videon në të cilën theksohet se do të kontribuojë në infrastrukturë, teknologji si dhe në përzgjedhjen e anëtarëve të Byrosë Kombëtare të Hetimit në Shqipëri, një strukturë e ngjashme si ajo e FBI-së amerikane Me anë të postimit në video, ambasada e SHBA bën të ditur se janë dhënë 4 milionë usd për ngritjen e kësaj strukturë të posaçme.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Yuri Kim i mbledh nën një tendë, të gjithë urojnë SHBA
04 Jul 2020
Yuri Kim i mbledh nën një tendë, të gjithë urojnë SHBA
Gazeta Si · 3 Shikime