Up next

Reforma Zgjedhore, Palmer: Duhet dialog, zgjedhjet janë të rëndësishme

19 Shikime· 08 Nov 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Matthew Palmer i ka bërë sërish thirrje palëve politike në Shqipëri të ulen në tryezën e dialogut. Përfaqësuesi special amerikan për Ballkanin Perëndimor, gjatë Forumi botëror Ekonomik me liderët e botës, dhe ata të ballkanit në Davos, ku është i pranishëm edhe kryeministri Edi Rama, tha se në Shqipëri duhet një dialog për të miratuar reformën zgjedhore sipas rekomandimeve të OSBE/ODIHR.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next