Qeni ndjen tërmetin dhe largohet nga cepi i pallatit në Shëngjin

23 Shikime· 03 Dec 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

Gjithmonë përflitet se kafshët janë të parat ato që e ndjejnë tërmetin. Kështu ka ndodhur edhe në Shëngjin, ku siç shihet edhe në këtë video, ku nje qen e ndjen dhe largohet me shpejtësi nga cepi i pallatit, ndërsa më pas fillojnë lëkundjet e fortë të tërmetit. Kjo video ka bërë xhiron e rrjetit edhe në mediat italiane.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By