Gazeta Si
Gazeta Si 19 Jun 2019
0

Up next

Qeni ndjen tërmetin dhe largohet nga cepi i pallatit në Shëngjin
03 Dec 2019
Qeni ndjen tërmetin dhe largohet nga cepi i pallatit në Shëngjin
Gazeta Si · 2 Shikime

Policia ne Kukes largohet nga KZAZ.mp4

36 Shikime
In Lajme

Policia ne Kukes largohet nga KZAZ

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Qeni ndjen tërmetin dhe largohet nga cepi i pallatit në Shëngjin
03 Dec 2019
Qeni ndjen tërmetin dhe largohet nga cepi i pallatit në Shëngjin
Gazeta Si · 2 Shikime