Gazeta Si
Gazeta Si 03 Dec 2019
0

Up next

Besa Shahini largohet në ditën e parë të shkollës, e zëvendëson Evis Kushi
14 Sep 2020
Besa Shahini largohet në ditën e parë të shkollës, e zëvendëson Evis Kushi
Gazeta Si · 2 Shikime

Qeni ndjen tërmetin dhe largohet nga cepi i pallatit në Shëngjin

6 Shikime

Gjithmonë përflitet se kafshët janë të parat ato që e ndjejnë tërmetin. Kështu ka ndodhur edhe në Shëngjin, ku siç shihet edhe në këtë video, ku nje qen e ndjen dhe largohet me shpejtësi nga cepi i pallatit, ndërsa më pas fillojnë lëkundjet e fortë të tërmetit. Kjo video ka bërë xhiron e rrjetit edhe në mediat italiane.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Besa Shahini largohet në ditën e parë të shkollës, e zëvendëson Evis Kushi
14 Sep 2020
Besa Shahini largohet në ditën e parë të shkollës, e zëvendëson Evis Kushi
Gazeta Si · 2 Shikime