Up next

Presidenti, opozita do të propozojë kandidatët deri në raundin e tretë

17 Shikime· 18 May 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Partia Socialiste pranoi dokumentin e Alibeajt që opozita të
ketë ekskluzivitetin për propozimin e kandidaturave për President deri në
raundin e tretë.Pas një diskutimi për rreth një orë e gjysmë mes përfaqësuesve
socialiste dhe përfaqësuesve të grupeve parlamentare të opozitës në Kuvend, palët
ranë dakord për të vijuar me propozimin e emrave që në raundin e dytë, që do të
mbahet më 23 maj.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next