Up next

Pamje tragjike pas tërmetit 7.8 ballë që goditi Turqinë dhe Sirinë, me qindra të vdekur

10 Shikime· 06 Feb 2023
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Pamje tragjike pas tërmetit 7.8 ballë që goditi Turqinë dhe Sirinë, me qindra të vdekur

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next