Up next

Përmbysja spektakolare e Liverpulit me Barcelonën në shtëpi

64 Shikime· 08 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Sport

Përmbledhja e rasteve dhe golave të ndeshjes së dytë gjysmëfinale mes Liverpulit dhe Barcelonës.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next