Up next

Përleshje me bomba molotov në Dibër 1 gazetar dhe 6 policë të plagosur nise.mp4

48 Shikime· 29 Jun 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Momenti i perleshjes ne KZAZ Diber mes protestuesve dhe policeve

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next