Gazeta Si
Gazeta Si 29 Jun 2019
0

Up next

Video RENEA ne Diber.mp4
29 Jun 2019
Video RENEA ne Diber.mp4
Gazeta Si · 34 Shikime

Përleshje me bomba molotov në Dibër 1 gazetar dhe 6 policë të plagosur nise.mp4

36 Shikime
In Lajme

Momenti i perleshjes ne KZAZ Diber mes protestuesve dhe policeve

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Video RENEA ne Diber.mp4
29 Jun 2019
Video RENEA ne Diber.mp4
Gazeta Si · 34 Shikime