Nejmar nuk përmbahet, godet tifozin me grusht

63 Shikime· 28 Apr 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Sport

Sulmuesi brazilian ka humbur kontrollin dhe ka sulmuar një tifoz, i cili iu drejtua me fjalët: "Mëso të luash futboll"

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By