Nejmar nervoz, godet tifozin me grusht

65 Shikime· 04/28/19
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1
In Sport

Braziliani nuk i mbajtur dot nervat pas humbjes në finalen e Kupës dhe ka sulmuar një tifoz në shkallët e stadiumit

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By