Up next

Negociatat, Cakaj takon me ministrat e Jashtëm të BE-së në Helsinki

39 Shikime· 30 Aug 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Një takimin joformal të Ministrave të Punëve të Jashtme të BE-së dhe Vendeve të Ballkanit Perëndimor po mbahet në Helsinki, pjesë e të cilit është edhe ministri Gent Cakaj, Përfaqësuesja e Lartë e BE-së Federica Mogherini ministrat e punëve të jashtme të Ballkanit Perëndimor.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next