Gazeta Si
Gazeta Si 09 Nov 2019
0

Up next

Infermierja takon fëmijët pas 9 javë ndarje nga Covid-19
03 Jun 2020
Infermierja takon fëmijët pas 9 javë ndarje nga Covid-19
Gazeta Si · 6 Shikime

ALVINI TAKON GJYSHIN.mp4

6 Shikime
In Lajme

Pesë vjet pas qëndrimit në ferrin e luftës në Siri dhe aventurës së kthimit në Itali pas një operacioni ndërkombëtar për shpëtimin e tij, 11-vjeçari Alvin Berisha ka takuar njërin nga njerëzit e tij më të dashur; gjyshin. Këto janë momentet prekëse kur fëmija takon të gjyshin, i cili bashkë me të atin e Alvinit, Afrim Berishën, nuk i kishin shuar kurrë shpresat se një ditë do të shihnin fëmijën e tyre.
Gjyshin e tij.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Infermierja takon fëmijët pas 9 javë ndarje nga Covid-19
03 Jun 2020
Infermierja takon fëmijët pas 9 javë ndarje nga Covid-19
Gazeta Si · 6 Shikime