Gazeta Si
Gazeta Si 30 Aug 2019
0

Up next

ALVINI TAKON GJYSHIN.mp4
09 Nov 2019
ALVINI TAKON GJYSHIN.mp4
Gazeta Si · 2 Shikime

Negociatat, Cakaj takon me ministrat e Jashtëm të BE-së në Helsinki

23 Shikime
In Lajme

Një takimin joformal të Ministrave të Punëve të Jashtme të BE-së dhe Vendeve të Ballkanit Perëndimor po mbahet në Helsinki, pjesë e të cilit është edhe ministri Gent Cakaj, Përfaqësuesja e Lartë e BE-së Federica Mogherini ministrat e punëve të jashtme të Ballkanit Perëndimor.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

ALVINI TAKON GJYSHIN.mp4
09 Nov 2019
ALVINI TAKON GJYSHIN.mp4
Gazeta Si · 2 Shikime