Gazeta Si
Gazeta Si 25 Jun 2019
0

Up next

Meta dorëzon padinë ndaj Gjonajt dhe “zbeh” koronavirusin: Rreziku më i madh murtaja “Rilindje”
24 Feb 2020
Meta dorëzon padinë ndaj Gjonajt dhe “zbeh” koronavirusin: Rreziku më i madh murtaja “Rilindje”
Gazeta Si · 1 Shikime

Meta përjashton dorëheqjen: Nuk do të lejoj tiraninë

36 Shikime
In Lajme

Presidenti mohoi mundësinë që të japë dorëheqjen dhe të largohet nga Presidenca, përkundrazi ai tha se do të drejtojë nga Presidenca betejën për ringritjen e Republikës, që sipas tij është në kërcënim serioz.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Meta dorëzon padinë ndaj Gjonajt dhe “zbeh” koronavirusin: Rreziku më i madh murtaja “Rilindje”
24 Feb 2020
Meta dorëzon padinë ndaj Gjonajt dhe “zbeh” koronavirusin: Rreziku më i madh murtaja “Rilindje”
Gazeta Si · 1 Shikime