Gazeta Si
Gazeta Si 28 Apr 2019
0

Up next

Sfida Ronaldo, kush e prek topin fiton 10 mijë paund
19 Aug 2019
Sfida Ronaldo, kush e prek topin fiton 10 mijë paund
Gazeta Si · 32 Shikime

Mercedes komandon në Formula 1, Botas fiton duelin me Hamilton

49 Shikime
In Sport

Mercedesi ka vijuar dominimin në kampionatin botëror të makinave të shpejta, Formula 1 edhe në pistën e Azerbajxhanit. Skuderia gjermane e ka fituar me një dominim absolut çmimin e madh të Bakusë, me dy pilotët e saj që zunë vendet e para dhe për ferraristin, Vetel lanë vetëm vendin e tretë.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Sfida Ronaldo, kush e prek topin fiton 10 mijë paund
19 Aug 2019
Sfida Ronaldo, kush e prek topin fiton 10 mijë paund
Gazeta Si · 32 Shikime