Partizani fiton Derbin

13 Shikime· 21 Dec 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Sport

⁣Partizani skuq kryeqytetin, duke fituar derbin që zgjati pa fund për shkak të dy ndërprerjeve. Mund Tiranën 0-1 dhe shkëputet në krye të renditjes me 5 pikë tashmë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By