Up next

⁣Kush po fiton e kush po humbet në Ukrainë

26 Shikime· 11 Mar 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

Ukraina ka hyrë në ditën e 16-të të rezistencës përballë agresionit rus. Videografiku i mësipërm përcjell shkurtimisht ecurinë e luftës dhe avancimit të trupave ruse në këtë konflikt.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next