Up next

Kurti e Vuçiç në takimin e përbashkët urgjent në Bruksel

9 Shikime· 21 Nov 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

⁣Në Bruksel është duke u zhvilluar takimi i përbashkët ndërmjet kryediplomatit evropian, Josep Borrell, me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, dhe presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçi⁣ç .

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next