Up next

Kryeministri i Tailandës refuzon tu përgjigjet gazetarëve duke i spërkatur me dezinfektant

48 Shikime· 15 Mar 2021
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

⁣Kryeministri i Tailandës, Prayut Chan-o-cha, u
përgjigj në një mënyrë të pazakontë gjatë një konference shtypi ku ai u pyet
për një riorganizim të kabinetit. I bezdis nga pyetjet e shumta, ai zbriti nga
foltorja dhe i spërkati gazetarët me sprej, duke u bërë viral në të gjithë botën.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next