Up next


Kryeministri i Tailandës refuzon tu përgjigjet gazetarëve duke i spërkatur me dezinfektant

26 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 15 Mar 2021 / In Komunitet

⁣Kryeministri i Tailandës, Prayut Chan-o-cha, u
përgjigj në një mënyrë të pazakontë gjatë një konference shtypi ku ai u pyet
për një riorganizim të kabinetit. I bezdis nga pyetjet e shumta, ai zbriti nga
foltorja dhe i spërkati gazetarët me sprej, duke u bërë viral në të gjithë botën.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next