Gazeta Si
Gazeta Si 30 Apr 2019
0

Up next

Ndasia Thaçi-Haradinaj reflektohet përballë Merkel
30 Apr 2019
Ndasia Thaçi-Haradinaj reflektohet përballë Merkel
Gazeta Si · 37 Shikime

Kreymimistri Ramush Haradinaj takohet me presidentin francez në Berlin.

 29 Shikime
In Opinion

Edhe pse videot e kryeministrit Hamush Haradinaj tregojnë takime dhe përshëndetje miqësore me presidentin francez prapa dyerve të mbyllura, atmosfera duket të ketë qenë tejet e acaruar. Burime për mediat në Prishtinë bëjnë të ditur se ka pasur një përplasje e ashpër mes kryeministrit Ramush Haradinaj dhe presidentit Emmanuel Macron për shkak të tarifës ndaj produkteve serbe dhe boshnjake.

Më shumë
0 Komente sort Sort by

Up next

Ndasia Thaçi-Haradinaj reflektohet përballë Merkel
30 Apr 2019
Ndasia Thaçi-Haradinaj reflektohet përballë Merkel
Gazeta Si · 37 Shikime