Up next

Koronavirusi/ Të infektuarit i tërheqin zvarrë për t’i grumbulluar nëpër kampe

29 Shikime· 08 Feb 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Një video me pamje shqetësuese është bërë virale në rrjetet sociale, ku tregohen njerëz të dyshuar si të infektuar me koronavirus, të cilët tërhiqen me forcë nga shtëpitë e tyre. Gjithçka ndodh ndërkohë që regjimi komunist po nis të grumbullojë të infektuarit dhe t'i çojë nëpër kampe.
Në video shihen zyrtarë të shëndetësisë dhe jo vetëm, me kostume mbrojtëse, teksa kapin të paktën dy persona, ndërsa më pas një burrë i tretë tërhiqet nga dyshemeja dhe merret me vete.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next