Up next

KFOR siguron kufirin Kosovë-Serbi pas largimit të barrikadave

16 Shikime· 02 Oct 2021
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

⁣Këtë të shtunë ka nisur zhbllokimi i dy pikave kufitare,
Jarinjë dhe Bërnjak, të cilat lidhin Kosovën dhe Serbinë. Në orët e hershme të
mëngjesit, në afërsi të këtyre dy pikave kufitare janë parë pjesëtarë të
misionit të NATO-s në Kosovë, KFOR.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By