⁣Hedhja në hapësirë e “Copernicus Sentinel-6”

11 Shikime· 23 Nov 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Agjencia Hapwsinore Europian, ESA dhe ajo amerikane, NASA hodhën në hapësirë satelitin “Copernicus Sentinel 6”, që u dërgua në orbitë përmes raketës Falcon 9 të “Space X”.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By