Gazeta Si
Gazeta Si 15 Oct 2019
0

Up next

Covid-19, 9 raste të reja dhe kaq të shëruar në 24 orët e fundit
01 May 2020
Covid-19, 9 raste të reja dhe kaq të shëruar në 24 orët e fundit
Gazeta Si · 4 Shikime

Fjala e trajnerit Reja, pas fitores me Moldavinë

13 Shikime
In Lajme

Trajneri i Kombëtares iu drejtua lojtarëve në dhomën e zhveshjes në përfundim të fitores 4-0 ndaj Moldavisë në transfertë.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Covid-19, 9 raste të reja dhe kaq të shëruar në 24 orët e fundit
01 May 2020
Covid-19, 9 raste të reja dhe kaq të shëruar në 24 orët e fundit
Gazeta Si · 4 Shikime