Ermonela Jaho mahnit Londrën!

11 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 03 Feb 2020 / In Art dhe Kulturë

Sopranoja e njohur shqiptare, Ermonela Jaho ka mahnitur mbrëmjen e kaluar publikun londinez gjatë një shfaqjeje në Operan Wihmore, ku është duartrokitur për disa minuta rresht nga të pranishmit që nuk e linin të largohej nga skena.

Më shumë
0 Komente sort Sort By