Ermonela Jaho dhe Placido Domingo

6 Shikime· 16 Sep 2021
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

⁣Ermonela Jaho dhe Placido Domingo në Teatrin e ri te Operes dhe Baletit

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By