Gazeta Si
Gazeta Si 31 Mar 2020
0

Up next

Arabia Saudite rihap Xhaminë e Madhe të Mekës
08 Mar 2020
Arabia Saudite rihap Xhaminë e Madhe të Mekës
Gazeta Si · 4 Shikime

Dyqani i vogël me listën e madhe të borxheve ushqen falas 4 të moshuar

5 Shikime
In Lajme

Një dyqan i vogël në qytetin e Manzës është shndërruar në varkën e shpëtimit për katër të moshuar, që u jep ushqime falas në këto kohë izolimi, megjithëse vetë lista e borxheve që i kanë i rrezikon falimentin.

Pronari i dyqanit të vogël tregon në këtë video të siguruar nga gazeta “Si” bllokun e borxheve që banorët e qytezës së vogël në rrugën që të çon për tek Gjiri i Lalëzit.

Ai thotë se lista e borxheve është e gjatë dhe se rrezikon që të falimentojë dhe ta mbyllë edhe atë pak aktivitet që ka në këtë periudhë.

“Jemi bërë që të flasim me veten edhe neve si tregtarë. Ça të bëjmë”, thotë ai.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Arabia Saudite rihap Xhaminë e Madhe të Mekës
08 Mar 2020
Arabia Saudite rihap Xhaminë e Madhe të Mekës
Gazeta Si · 4 Shikime