Up next


Daçic fyen Kosovën, SHBA-në dhe Britaninë në OKB: Jeni kolonialistë

47 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 11 Jun 2019 / In Lajme

Ministri i Jashtëm serb, Iviça Daçiç duket se e ka humbur toruan gjatë mbledhjes së Këshillit të Sigurimit të OKB-së duke ka fyer ashpër ambasadoren e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, dhe delegacionin që e shoqëronte.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next