Gazeta Si
Gazeta Si 11 Jun 2019
0

Up next

SPAK, SHBA: Paprekshmërisë së korrupsionit në nivele të larta po i vjen fundi
12 Dec 2019
SPAK, SHBA: Paprekshmërisë së korrupsionit në nivele të larta po i vjen fundi
Gazeta Si · 1 Shikime

Daçic fyen Kosovën, SHBA-në dhe Britaninë në OKB: Jeni kolonialistë

35 Shikime
In Lajme

Ministri i Jashtëm serb, Iviça Daçiç duket se e ka humbur toruan gjatë mbledhjes së Këshillit të Sigurimit të OKB-së duke ka fyer ashpër ambasadoren e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, dhe delegacionin që e shoqëronte.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

SPAK, SHBA: Paprekshmërisë së korrupsionit në nivele të larta po i vjen fundi
12 Dec 2019
SPAK, SHBA: Paprekshmërisë së korrupsionit në nivele të larta po i vjen fundi
Gazeta Si · 1 Shikime