Bushati del nga rreshti

31 Shikime· 29 Aug 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Ditmir Bushati kërkon reformimin e plotë të Partisë Socialiste dhe marrjen e përgjegjësisë politike për përzgjedhjen e personave me rekorde kriminale në të shkuarën si kandidatë të kësaj force politike në zgjedhjet e fundit.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By